Telefonas: (8-37) 312 335
El. paštas: darzelis_linelis@inbox.lt Adresas: Savanorių pr. 236A, Kaunas
Tarptautinė Kauno l/d „Linelis“ ir partnerių projekto sėkmė – atstovavimas Lietuvą BriuselyjeTarptautinis Kauno l/d „Linelis“ (koordinatorė direktorė dr. A. Tamušauskaitė) ir partnerių – Kauno raj. Garliavos J. Lukšos gimnazijos (koordinatorė dokt. K. Grigaitė – Bliūmienė) bei VDU užsienio kalbų katedros (koordinatorė prof. V. Bujeikienė) studentų pasiekimas: gautas Europos komisijos organizuotos BRIUSELIO tarptautinės konferencijos “Europos kalbų dienos 2020” sertifikatas – CERTIFICATE OF PARTICIPATION Online conference on Education begins with language – a comprehensive approach to the teaching and learning of language už tarptautinį mūsų Etwinning projektą „Tarpkultūrinės komunikacijos įgūdžių tobulinimas ir jų integravimas užsienio kalbų ir kitų dalykų pamokose“ ir projekto filmą. Konferencijoje Briuselyje buvo demonstruojami Europos kalbų konkurse savo šalyse laimėję kokybiškiausi projektai – mūsų projektas buvo išrinktas kaip kokybiškiausias projektas vienintelis atstovauti Lietuvą  švietimo projektuose mokant Europos kalbų ir buvo demonstruojamas  tarptautinėje konferencijoje Briuselyje  “Europos kalbų dienos-2020”. Projekte vaikai atlieka veiklas ir mokosi kalbos, meno bei kultūros iš visų projekto partnerių bei užsienio kalbų studentų.

Džiugina, kad šis tarptautinis mūsų Etwinning projektas „Tarpkultūrinės komunikacijos įgūdžių tobulinimas ir jų integravimas užsienio kalbų ir kitų dalykų pamokose“ „įtraukia“ į kalbų, meno bei kultūros mokymąsi iš užsienio studentų daugiau kaip 100 narių iš visos Lietuvos bei Europos darželių, mokyklų, gimnazijų, progimnazijų bei VDU universiteto studentų ir per metus pelnė 2 kokybės ženklelius.

Projektą vykdo trišalę bendradarbiavimo sutartį pasirašę 3  projekto partneriai – VDU užsienio kalbų katedra (koordinatorė prof. V. Bujeikienė),  Kauno raj. Garliavos J. Lukšos gimnazija (projekto iniciatorė ir koordinatorė dokt. K. Grigaitė – Bliūmienė) bei Kauno l/d  Linelis“ (koordinatorė direktorė dr. A. Tamušauskaitė). Projekto mokymosi ir patirčių sklaidos partneriai – Kauno pedagogų kvalifikacijos centras bei Kauno rajono švietimo centras.

Spalio 12 dieną  mūsų sėkmingas projektas bus pristatymas visos Lietuvos darželių vadovams per metodinę dieną Kauno pedagogų kvalifikacijos centre kaip sėkmingiausias ir kokybiškiausias ES projektas.

Nuoroda Briuselio konferencijos, kurioje demonstruojami geriausi ES švietimo projektų ES kalboms mokytos filmai. Mūsų projekto dalis filmo yra 15; 12: 44 min. Kviečiame pažiūrėti.

https://webcast.ec.europa.eu/european-day-of-languages-pm (bendro filmo ES projektų nuoroda. Mūsų projektas vienintelis iš Lietuvos rodomas 15:12:44 min. )

https://webcast.ec.europa.eu/european-day-of-languages-am  (konferencijos nuoroda)

 


Naujienos nuotraukos: