Telefonas: (8-37) 312 335
El. paštas: darzelis_linelis@inbox.lt Adresas: Savanorių pr. 236A, Kaunas
Tarptautinio projekto veikla – “Šalta žiema, bėk iš kiemo”Kauno l/d ,,Linelis” įgyvendina tarptautinį įstaigos projektą  “TARPKULTŪRINĖS KOMUNIKACIJOS ĮGŪDŽIŲ TOBULINIMAS IR JŲ INTEGRAVIMAS UŽSIENIO KALBŲ IR KITŲ DALYKŲ PAMOKOSE / WORLD UNIVERSITIES TO SCHOOLS. Projekto rengėjai ir koordinatoriai- įstaigos direktorė dr. Asta Tamušauskaitė  ir dokt. K. Grigaitė- Bliūmienė (Garliavos J. Lukšos anglų kalbos mokytoja). Šiemet įstaigoje ir Lietuvoje veiklos vaikams vykdomos tinklaveikoje su projekto partneriais. 2021- 02-17 užgavėnių rytmetys vyko naudojant IKT įrankius Google Apss per Google Meet su Kauno l/d „Raudonkepuraitė“, Kauno l/d Šilelis”, Kauno A. Mitkaus  Darželis ir Kuano  l/d „ Vaikystė“.

Kauno l/d ,,Linelis” vaikų mokytojos Lina, Rima, Sonata, meninio ugdymo mokytoja Kristina su  darželio ugdytiniais trankiai vijo žiemą : dainavo Užgavėnių dainas, šoko, pokštavo, juokavo, prisiminė papročius. „Drugelių“ grupės ugdytiniai garsiai barškino barškalais, trepsėjo, triukšmavo, gaudė virusą virusų gaudyklėmis. Visi projekto dalyviai ir vaikai nutarė Kaune pastatyti daug tokių gaudyklių. Smagią, virtualiai vykusią Užgavėnių šventę, vainikavo Virusinės Morės iš balionų sprogdinimas, blynų ,,kepimas” ir užgavėnių vaišės.

Sėdi Virusas ant skiedryno,

laukia lašinių ir blynų,

Žaliapilvi! Nešk kudašių,

Kišim tuoj tave į pečių!

Taip buvo smagu, kad net nesinorėjo skirtis!!!Nutarėme kitais metais susitikti gyvai, o kaip kitaip-VIRUSĄ IŠVIJOME TIKRAI !!!

 


Naujienos nuotraukos: