Telefonas: (8-37) 312 335
El. paštas: darzelis_linelis@inbox.lt Adresas: Savanorių pr. 236A, Kaunas
TARPTAUTINIO PROJEKTO “PATS” VEIKLA – “APŠERKŠIJĘ MŪSŲ ŽIEMOS”Nuo 2022-01-03 įstaiga pradėjo vykdyti ilgalaikį savo tarptautinį projektą “PATS ” kartu su pagrindiniais savo partneriais – VDU užsienio kalbų  katedros studentais, KTU Vaižganto progimnazija ir kt. partneriais – darželiais, mokyklomis, gimnazijomis, progimnazijomis, spec ir meno mokyklomis.

01-31 -02-05 vyko tarptautinio e-Twinning projekto ,, PATS – patyriau, atradau, tyrinėjau, sukūriau” integruotų veiklų ciklas – ,, Apšerkšniję mūsų žiemos”.

01.31 – 02.05 ,,Ančiukų” gr. vaikai kartu su mokytoja Ritma ir padėjėja Reda dalyvavo integruotų veiklų cikle ,, Apšerkšniję mūsų žiemos”. Vaikai tyrinėjo sniego savybes, ieškojo sniege paslėptų žaislų, stebėjo sniege paliekamus savo pėdų įspaudus, dažė sniegą, tapė ant sušalusio ledo gabalėlių, gamino ledo ,, tortus”. Plėtėsi vaikų aplinkos pažinimas, gilėjo emocijų suvokimas ir raiška, stiprėjo bendravimas ir bendradarbiavimas su bendraamžiais bei suaugusiaisiais, gilėjo kalbiniai gebėjima


Naujienos nuotraukos: