Spalio 15 – ąją, Kauno lopšelyje-darželyje ,,Linelis”, visus sukvietėme į rytmetį ,,Rudenėlio išdaigos”, kuriame dalyvavo visų grupių ugdytiniai, tėveliai, mokytojos ir jų padėjėjos. Renginyje vaikučius linksmino dar šalnų neišsigandusi gėlė, pomidoras, ežys. Visi linksmai šoko, judesiais imitavo dainelių žodžius, deklamavo eilėraščius. Po rytmečio visi pabirome po darželio erdves, kur buvo paruošta įvairios veiklos: daržovių matuoklė, futboliukas, tenisas, norų arka, o kiekviena grupė įtvirtino žinias dėliodami savo grupės pirmą raidę iš gamtinės medžiagos. Rytmečio akcentu tapo spalvingoji paroda ,,Grybų pievelė”, kurią įgyvendinti padėjo visa darželio bendruomenė – vaikai, tėvai ir pedagogai.
Šventės organizatoriai: mokytojos Rita, Rima, Lina, dailės mokytoja Monika, šokio mokytoja Milda, muzikos mokytoja Rita.
Nuoroda:
https://www.youtube.com/watch?
