Telefonas: (8-37) 312 335
El. paštas: darzelis_linelis@inbox.lt Adresas: Savanorių pr. 236A, Kaunas
Projektas: „ Vasarėlė ranką tiesia ir visus į lauką kviečia“Šiais  metais  darželyje  organizavome  vasaros  stovyklėlę, kurios tikslas – siekti, kad vaikai kuo ilgiau būtų gryname  ore, kryptingai  ugdytųsi ir patirtų geras emocijas. M. Montessori „Boružėlių“ ir „Bitučių“ gr. pedagogai kartu su tėveliais ir vaikučiais kūrė lauko aplinką, mokėsi skanduotes, dalyvavo išvykoje.

I-oji diena

Darželio kieme vyko  stovyklos atidarymo šventė, kurią pradėjome mankšta.  Būriai prisistatė savo vėliavas bei skanduotes. Vaikai buvo supažindinami  su žygeivio kuprinės turiniu,  palapinės statyba, laužavietės paruošimu.  Pasiėmę  asmenines kuprinėles vaikai išsiruošė į žygį aplink savo darželį. Smagu buvo už darželio ribų  pasivaišinti  bendromis vaišėmis. Keliaudami rinkome žagarėlius laužui. Sugrįžę įkūrėme jaukų kampelį, kur susėdę vaikai  galėjo pasiklausyti pasakojimų, pasišnekučiuoti.

II-oji  diena

Šilti saulės spinduliai pakvietė vaikus į sporto šventę. Komandos prisistatė skanduodamos savo būrio skanduotes. Skambant muzikai vaikai buvo pakviesti į užduočių trasą. Įveikus visas užduotis vaikai  surado paslėptus siurprizus, kurie ir vainikavo sporto  šventę.

III-oji  diena

Anksti ryte atvykę  buvome priblokšti tai ką pamatėme savo  aikštelėje. Visa ką vaikai  surinko, sukūrė ir  pastatė buvo piktadarių suniokota.  Sunku buvo suprasti kokius tikslus turėjo žmogus tai darydamas. Tačiau rankų nenuleidome. Viską sutvarkę ruošėmės dailės plenerui. Panaudodami įvairią techniką vaikai piešė vasarą. Patyrėme daug džiaugsmingų emocijų apžiūrėdami savo ir kitų kūrybinius darbelius.

IV- oji diena

Kartu su tėveliais išvykome  apžiūrėti  Kauno pilies  prieigų, upių – Neries ir Nemuno  sąntakos,  pabūti kartu, pasidžiaugti vasara. Vaikams  smagu kartu keliauti, jie džiaugėsi karstyklėmis, laidė  akmenėlius, vaišinosi bendromis vaišėmis.  Išvyka džiaugėsi ir tėveliai.   Įdomu  buvo stebėti vaikų elgesį, socialinį ir emocinį bendravimą su  draugais.

V – oji diena

Šį rytą į mankštą pakvietė berniukas apsirengęs kimono. Jis vaikams paaiškino dziudo kovos meno taisykles, parodė mankštos pratimus.  Auklėtojos  supažindino vaikus su sąrašu daiktų, kuriuos jie turėtų surinkti darželio teritorijoje.  Vaikams patiko ieškoti, surasti, prašyti pagalbos. Stovyklėlę vainikavo bendros vaišės ir burbulų fiesta.

Nors  vasaros  stovykla jau baigėsi, tačiau vasara tik prasidėjo. Laukia  dar daug potyrių ir įspūdžių.


Naujienos nuotraukos: