Telefonas: (8-37) 312 335
El. paštas: darzelis_linelis@inbox.lt Adresas: Savanorių pr. 236A, Kaunas
Inovacijų link: įstaigos tarptautinio projekto veiklos – festivalio “Šėltinis 2021” filmasKauno l/d ,,Linelis” proaktyviai ir kryptingai siekia ugdymo kokybės tobulinimo per įtraukųjį ugdymą – toliau tęsia ir vykdo tarptautinį įstaigos projektą “TARPKULTŪRINĖS KOMUNIKACIJOS ĮGŪDŽIŲ TOBULINIMAS IR JŲ INTEGRAVIMAS UŽSIENIO KALBŲ IR KITŲ DALYKŲ PAMOKOSE / WORLD UNIVERSITIES TO SCHOOLS” plėtodamas vaikų kalbą bei puoselėdamas kultūrą. Projekto rengėjai ir koordinatoriai- įstaigos direktorė dr. Asta Tamušauskaitė ir dokt. K. Grigaitė- Bliūmienė (Garliavos J. Lukšos anglų kalbos mokytoja).
Balandžio mėnesį įsaigoje vyko nuotolinis festivalis “Šėltinis-2021″, kuriame dalyvavo ir VDU užsienio kalbų katedros studentės iš Kinijos bei Neapolio.
Festivalio organizatorės – vadovai, logopedė Vilma, mokytojos Rima ir Ingrida. Festivaliui vaikučius mokino muzikos mokytoja Kristina, šokių mokytoja Emilija, grupių mokytojos.
Sukurtas įstaigoje ir tinklaveikoje su Lietuvos švietimo įstaigomis įvykusio tradicinio nuotolinio festivalio “Šėltinis-2021” bendro dalyvių šokio “Klumpakojis” filmas.
Kviečiame pasižiūrėti bendrą visų dalyvių šokio “Klumpakojis” filmą su QR skaitmenizuotu kodu. Jį nuskaityti galite su mobilia telefono programėle (parsisiųskite programą QR barcode scanner).
Dėkojame visiems projekto nariams – darželiams, mokykloms bei VDU užsienio kalbų katedros studentams už vaikų folklorą ir kultūros puoselėjima.


Naujienos nuotraukos: