
08. 28 dieną įvyko Kauno ikimokyklinių įstaigų vadovų pasitarimas su Kauno švietimo skyriaus vadovais ir specialistais. Vadovams dėkota už pasiektus rezultatus ir nubrėžtos gaires 2025-2026 metams. Paskaitas vadovams skaitė Kauno švietimo skyriaus vedėja doc. O. Gucevičienė, Kauno ikimokyklinių įstaigų vadovų asociacijos vadovė Audronė Trumpckienė. Pasitarime dalyvavo įstaigos vadovė Asta Tamušauskaitė.