Menu Close

Direktorė dalyvavo vadovų pasitarime

08. 28 dieną įvyko Kauno ikimokyklinių įstaigų vadovų pasitarimas su Kauno švietimo skyriaus vadovais ir specialistais. Vadovams dėkota už pasiektus rezultatus ir nubrėžtos gaires 2025-2026 metams. Paskaitas vadovams skaitė Kauno švietimo skyriaus vedėja doc. O. Gucevičienė, Kauno ikimokyklinių įstaigų vadovų asociacijos vadovė Audronė Trumpckienė. Pasitarime dalyvavo įstaigos vadovė Asta Tamušauskaitė.

Skip to content