Telefonas: (8-37) 312 335
El. paštas: darzelis_linelis@inbox.lt Adresas: Savanorių pr. 236A, Kaunas
Mūsų projekto sėkmė – Kauno savivaldybės naujienoseMūsų su parneriais tarptautinio Etwinning projekto „Tarpkultūrinės komunikacijos įgūdžių tobulinimas ir jų integravimas užsienio kalbų ir kitų dalykų pamokose“ sėkmė – Kauno savivaldybės naujienose:

http://www.kaunas.lt/svietimas/tarptautinis-e_twinning-projektas-tarpkulturines-komunikacijos-igudziu-tobulinimas-ir-ju-integravimas-uzsienio-kalbu-ir-kitu-dalyku-pamokose/?fbclid=IwAR0SPrKd69yIRki9lAPu_PN2R_6MWKT8GtKOxfKU_XYAaAPiNd6okABxp1E.

ES kokybiškiausių švietimo projektų pristatymo įrašas. Mūsų projektas vienintelis iš Lietuvos rodomas 15:12:44 min. )

https://webcast.ec.europa.eu/european-day-of-languages-pm   

Džiugina, kad šis tarptautinis mūsų Etwinning projektas „Tarpkultūrinės komunikacijos įgūdžių tobulinimas ir jų integravimas užsienio kalbų ir kitų dalykų pamokose“ „įtraukia“ į kalbų, meno bei kultūros mokymąsi iš užsienio studentų daugiau kaip 100 narių iš visos Lietuvos bei Europos darželių, mokyklų, gimnazijų, progimnazijų bei VDU universiteto studentų ir per metus pelnė 2 kokybės ženklelius. Projektą vykdo trišalę bendradarbiavimo sutartį pasirašę 3  projekto partneriai – VDU užsienio kalbų katedra (koordinatorė užsienio kalbų instituto direktorė prof. V. Bijeikienė),  Kauno raj. Garliavos J. Lukšos gimnazija (projekto iniciatorė ir koordinatorė dokt. K. Grigaitė – Bliūmienė) bei Kauno l/d  Linelis“ (koordinatorė direktorė dr. A. Tamušauskaitė).

Projekto mokymosi ir patirčių sklaidos partneriai – Kauno pedagogų kvalifikacijos centras bei Kauno rajono švietimo centras.


Naujienos nuotraukos: